Gökyüzü Bahçesi: Çiftlik

Klasik Mobil Oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26.0 MB
  • Version 1.05.38000
  • Dil Türkçe
  • Firma VNG GAME
Android mobil cihazınızda oynayabileceğiniz renkli bir çiftlik oyunu ile karşı karşıyasınız.

Gökyüzü Bahçesi: Çiftlik Android mobil cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi çiftlik oyunlarından bir tanesi olarak oyuncularımızın beğenisini toplamaya devam ediyor. Oynamaya başladığınız andan itibaren bağımlılık yaratacak renk cümbüşünün içerisinde başarılı bir bahçıvan olacaksınız. Çiftliğinizi her geçen gün daha da büyütün.

Harika karakterlerle peri masallarından oluşan dünyamıza katılın ve sonra bulutların üzerinde yaşayan bir fantastik bahçıvan olun. Çiçeklerle dolu bahçenizi büyütün, tohumları ekin ve ürün toplayın, eşsiz saksılarda harika bitkiler yetiştirin ve gök yüzünün sırlarını keşfedin. 

Oyunda yer alan başrol kahramanlarımız Red ve Jack'in başından geçen esrarengiz bir olay sonucu onlar bir çiftliği işletmeye başlıyorlar. Fakat burası sandığınız gibi sakin bir çiftlik değil. Büyülü bir çiftlik. Red ve Jack'in muhteşem çiçekleri bir gece korkunç bir kurt tarafından çalınıyor.

Fakat kurt çok uzaklaşmadan yakalanıyor ve özgür kalmak için arkadaşlara bir teklifte bulunuyor. Bazı sihirli fasulyeler ve sihirli iksirleri sevimli arkadaşlara vermeyi teklif ediyor. Arkadaş çift onun talimatlarını takip ederek ayakları gökyüzünde kocaman bir fasulye sarmaşığı yetiştirdiler. Gökyüzündeki bahçıvanların hikayesi de böylelikle başlamış oluyor. 

Gökyüzü Bahçesi: Çiftlik indir